Mehmet Güney

Gelebileciğiniz en iyi yer, bulunduğunuz yer değildir…

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

Samsung-Galaxy-S5-Mini_1436061339_438_0

Hayatı e-posta ve internet olmuş bizim gibi insanların vazgeçilmezse vazgeçilmezi oldu artık bir akıllı telefon.Bende Samsung Galaxy S5 mini’yi seçtim. Neden mini ? Sorusunun cavabı olarak İlk neden benim için telefon 4.5″ inç veya en fazla 5″ inç olması gerekiyordu. S5 büyük geldiğini düşünerek birazda cebi yakar düşüncesiyle minisini tercih ettim Cebimede sığıyor. 🙂

  1. IP67 sınıfı dayanıklı telefon su geçirmiyor kir ve toza mükkemmel dayanıklı bir telefon banada dayanıklı bir telefon lazım zaten dağcılık sporu ve trekking ile uğraştığımdan doğanın sert şartlarına dayanıklı bir telefon olmalıydı alacağım telefon diye düşünüyordum.

      2. Ultra Güç Tasarrufu Modu ; Şarjınız bittiği zaman ekranı siyahbeyaz yaparak 10 saat şarj ömrü sunuyor. Telefon Şarjı %100 ise 2 hafta ultra güç modunda şarjı gidiyor. Tam istediğim özellik. Telefonu aldıktan sonra gerekli ayarlamaları yaptım gereksiz ne  kadar uygulama varsa sildim. Şuhan Şarjım Normal kullanımda internet sürekli açık 3 gün gidiyor.

     3. Telefondan oldukca memnunun benim her isteğimi fazlasıyla karşılıyor heryerde e-mailleri okuyor ve yanıtlayabiliyorum.

Geleceğin Motor tek

Geleceğin Motor teknolojileri deyince aklıma ilk olarak gelen çevreci ve ...

KONNEX (KNX) Nedir ?

Merhaba Arkadaşlar Bakalım bu knx nedir ne iş yapar hep ...

Knx hakkında kısa

Merhaba Arkadaşlar bugünden itibaren yeni bir işe başlıyorum akıllı ev ...

UMG 512 Enerji Kalit

UMG 512 Enerji Kalite Analizörü Genel UMG 512 enerji kalitesi analizörü, enerji ...

Arduino nedir ?

Arduino bir G/Ç kartı ve Processing/Wiring dilinin bir uygulamasını içeren ...

Sponsor Bağlantılar